ORMANLI YAMAÇ PARAŞÜTÜ

ORMANLI YAMAÇ PARAŞÜTÜ İLE MacerA dolu bir deneyime hazırmısın.!

ORMANLI YAMAÇ PARAŞÜTÜ DENEYİMİ

İstanbul‘un Çatalca ilçesinde bulunan Ormanlı plajında gerçekleşen yamaç paraşütü sporu, doğaseverlerin ve maceraperestlerin ilgisini çeken bir etkinliktir. Uzun plajı, deniz manzarası, terkos gölü, Yüksek tepeler ve yeşil ormanlarla çevrili bu bölge, yamaç paraşütü için ideal bir ortam sunar. Çatalca Ormanlı yamaç paraşütü için mükemmel coğrafi koşullara sahiptir. Kara ve deniz etkisinden dolayı yılın büyük çoğunluğunda uçuşa uygun rüzgarlar vardır. Ormanlı plaj bölgelerindeki tepeler, havalanmak için uygun bir ortam sunar ve paraşütçülere özgürce uçuş keyfi yaşama olanaklarını tanır. Ormanlı plajında tandem yamaç paraşütü yapmak için herhangi bir eğitime veya tecrübeye ihtiyacınız yoktur.  Ormanlı yamaç paraşütü için gereken tüm ekipmanlar, paket kapsamında sağlanmaktadır. Paraşüt, kask ve diğer donanımlar güvenli bir uçuş için temin edilir.

İstanbul Yamaç Paraşütü

Ormanlı Yamaç Paraşütü Fiyatları

Doğanın göğsünde özğürlük ve adrenalin arayanlar için ormanlı yamaç paraşütü, ekstrem spor tutkunlarına unutulmaz bir deneyim sunuyor. Bu heyecan verici aktivitenin tadını çıkarmak artık çok daha erişilebilir. Ormanlı yamaç paraşütü fiyatları, sadece 1000 TL ile macera dolu bir uçuşa kapı aralıyor. 1000 TL’lik ormanlı yamaç paraşütü paketi, spor tutkunlarına ekonomik bir seçenek sunar. Bu fiyat, sporu deneyimlemenin yanı sıra profesyonel eğitim, gerekli ekipman ve güvenlik önlemlerini de içerir. Unutulmaz bir doğa deneyimi yaşamak artık çok daha uygun. Ormanlı yamaç paraşütü fiyatları ile sunulan bu özel teklif, doğa ile iç içe unutulmaz bir deneyim yaşamak isteyen herkes için ideal bir fırsattır. 

Deneyimli Pilotlar Ve Uçuş Güvenliği

Tandem pilot ekibimiz gerçekten ayrıcalıklı hissedeceğiniz kadar deneyimli ve tecrübeli kişilerden oluşur. En az 5 yıllık deneyime ve uçuş lisanslarına sahip pilotlarımız ile güvende hissedeceksiniz. Bölge pilotları eşliğinde yapılan bu aktivite, uçuş güvenliği gözetilerek yapılır. Bu nedenle, yamaç paraşütü yaparken herhangi bir endişe taşımaya gerek yoktur. 

İstanbul Yamaç Paraşütü

Ormanlıda Yamaç Paraşütü Uçuş Yüksekliği

Ormanlı plajında yamaç paraşütü kalkış pisti 50-100 metre yüksekligindedir. Eger hava şartları uygun ise yükselerek 150 metre irtifalara çıkabiliriz. Bu yükseklikte deniz orman ve terkos gölü aynı anda görünür.
ormanlı yamaç paraşütü fiyatları

Ormanlıda Yamaç Paraşütü Uçuş Süresi

Ormanlıda yamaç paraşütü uçuşları yelken uçuş teknigi ile yapılır. Bu uçuş tekniginde uçuş süresi pilotun elinde olan bir durumdur uçuşun kısa sürdügünü düşündügünüz durumlarda ilave süre telep edebilirsiniz.

GO-PRO Kamera Kayıtları

Uçsuz bucaksız karadeniz sahilinde uçuş yaparken deneyiminizi en iyi şekilde kayda alarak anınızı ölümsüzleştiriyoruz. Kamera çekimleri go pro kameralar ile çekim açısı, ışık yönü gibi ayrıntılara dikkat ederek yapılır

BİLET VE REZERVASYON

Ormanlı yamaç paraşütü deneyimini yaşamak için hemen rezervasyon yapabilir ve unutulmaz bir doğa serüvenine adım atabilirsiniz. . Ormanlı paraşütü deneyimi için online bilet alarak rezervasyon oluşturabilirsiniz. →YAMAÇ PARAŞÜTÜ BİLET Ayrıntılı bilgi, rezervasyon ve sorularınız için İLETİŞİM sekmesinden bize ulaşabilirsiniz.

ormanlı yamaç paraşütü 2024
Sık Sorulan Sorular

Ormanlıda yapılan yamaç paraşütünde Hava sıcaklığı genellikle değişiklik göstermiyor yani soğuk olacağını düşünerek extra kalın giyinmenize gerek yoktur.

Yamaç paraşütü motorsuz bir hava aracı olduğundan kalkış için gereken hızı koşarak sağlıyoruz  Koşu demişken öyle maraton koşucuları gibi performans göstermeniz gerekmiyor normal bir tempo kalkış için yeterli. Eğer rüzgarlı bir havada uçacaksanız koşmanıza gerek kalmayabilir. 

-Rahat koşabileceğiniz bir ayakkabı giymeniz gerekiyor.

-Yamaç paraşütü ortalama 30-40 Km hızlarda uçan bir hafif hava aracıdır. Bu hız doğal olarak uçuş esnasında 35-40 km rüzgara maruz kalacağımız anlamına geliyor bu yüzden etek giymemenizi tavsiye ediyoruz.

Ormanlıda yamaç paraşütü ile kalkış yaptıktan sonra genellikle kuzey  yönüne doğru uçulur. Güneş sabah saatlerinde ve öğlen saatlerinde tam karşıdan geldiğinden dolayı video ve fotoğraf kayıtları daha canlı çıkacaktır. 

Yamaç paraşütü ile uçuş esnasında video ve fotoğraf kaydı alıyoruz fotoğraf çekimlerinde genellikle gökyüzüne doğru bakarak poz verildiği için güneş gözlüğü takmanız faydalı olabilir. Gözlüğüm düşer diye düşünmeyin şimdiye kadar gözlüğü düşen olmadı. 

Uçuşa küçük çanta cüzdan telefon gibi eşyalarınızla katılabilirsiniz düşme ihtimaline karşı ekipmandaki fermuarlı çantayı kullanabilirsiniz.

Hamileler kalp, astım, vertigo hastaları alkollü kişiler, 30 kg altı 110 kilo üstü kişilere güvenlik sebebi ile uçuş yaptırılmaz.

Rezervasyon gereklidir biletinizi aldıktan sonra hava durumu hakkında bilgi alarak rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

Ormanlı, yamaç paraşütü tutkunlarına 15-30 dakika süren nefes kesici bir uçuş deneyimi sunuyor. Yüksekten süzülerek başlayan bu unutulmaz serüven, heyecan verici bir inişle tamamlanıyor.

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz boşMağazaya Geri Dön